Doplňky

Generátory ozonu pro dezinfekci

Minimalizujte riziko nákazy ve vaší škole! Zajistěte díky ozónu čisté a bezpečné prostředí pro vaše studenty, a to nejen v této nesnadné době.

Důkladná dezinfekce prostor je základním prvkem v boji proti současné pandemii Covid-19, ale i v běžné údržbě školních prostor.

Generátory ozonu představují velmi účinný a jednoduchý prostředek pro pravidelnou dezinfekci. Generátory VirBuster díky velkému výkonu a silnému oxidačnímu účinku O3 ničí nejen viry, bakterie, kvasinky, ale též plísně či zápach.

To vše bez potřeby dodávat jakékoli chemické prostředky a další spotřební materiál!

ŠETŘÍ NÁKLADY

Generátory ozonu VirBuster nepotřebují žádné náplně a další spotřební materiál, nebo filtry. Pro svoji funkci potřebují pouze přívod elektrické energie 230V. Pouhých 14 haléřů vystačí na desinfekci prostoru 6 x 6 m s výškou stropu 2,77 m (100 m³) při použití generátoru ozonu VirBuster 10000.

VYSOKÝ ÚČINNEK
Ozón patří díky svému složení mezi nejúčinnější dezinfekční prostředky, které známe. Narozdíl od ionizačních čističek vzduchu likvidují ozónové generátory veškeré viry a bakterie včetně patogenů.

V současné době se proto jejich využití masově rozšiřuje z různých průmyslových oblastí i do veřejných prostor jako jsou kanceláře, divadla, kina atd. Jeho využití je tak velmi přínosné i pro školní zařízení!

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ
Generátory VirBuster jsou vzhledem ke své konstrukci velmi lehké a díky integrovanému madlu v horní části i snadno přenositelné. Pro jejich spuštění stačí pouze připojení k elektrickému proudu.
ČESKÝ VÝROBEK
Generátory ozonu VirBuster byly kompletně navrženy a jsou vyráběny v České republice z těch nejkvalitnějších komponent pro dlouhou životnost výrobku. Každý generátor VirBuster je ve výrobním závodě podroben náročným testům. Koupí přístroje si pořizujete bezpečný a výkonný výrobek.

Automatický bezdotykový dávkovač dezinfekce

Model – 1C a model – 6

 

Výukový systém UnoVolta

UV-137 Výukový panel, fotovoltaické jevy

Výukový panel UnoVolta UV137 je určen pro demonstraci fotovoltaických jevů zábavnou formou. Seznamuje studenty středních a základních škol s možnostmi, které nám přináší využití sluneční energie. Panel demonstruje jak v praxi fungují solární panely fotovoltaických elektráren. Panel umožňuje měnit intenzitu světla, směr, dopadu paprsků na panely a simulaci vlivu denní doby na účinnost panelů. Studenti zároveň mohou měřit skutečné množství dopadajícího světla na panely a sledovat vliv intenzity slunečního záření při jeho využití k pohonu různých zařízení. K tomu slouží integrovaný elektromotorek, sirénka, nebo LED dioda.

Vyrobenou energii lze též „uschovat” do úložiště, které je součástí panelu UnoVolta UV-137.

Elektrické vybavení učeben Energetik

Elektrické a datové vybavení učeben fyziky

Energetik řeší bezpečně a moderně rozvody napájení v odborných učebnách. Panely pro žákovské lavice obsahují zdířky pro střídavé a stejnosměrné napětí, konektory pro sítě LAN, USB, HDMI a bezpečnostní zásuvku 230V. Zdroje střídavého, stejnosměrného napětí a uzamykatelný jistící modul systému jsou součástí vybavení pracoviště učitele.